چگونــه تبــدیـل به یــک مـدرس آنلاین شوید؟

آیــا محل مناسبی برای ارائه مطالب خود ندارید؟ آیــا می توانید یک دوره تخصصی را برای افراد ارائه کنید ولی نمی دانید که چگونه؟ و همچنین محیط های آموزشگاها برای شما کافی نیست؟ آیا فاصله و مشغله کاری اجازه تدریس و کسب درآمد از این راه را برای شما نمی دهد؟ مــا یک مکان مناسب و مطمئن برای شما بوجود آورده ایم. این وب سایت یک محل ایده آل برای شما می باشد تا بوسیله متدهای به روز تدریس آنلاین و به صورت کاملا اختصاصی و خصوصی با دانشجویان خود به صورت آنلاین در ارتباط باشید و فقط با یک بار ضبط و تهیه محتوای آموزشی تا مدتها آن را به مخاطبان خود ارائه دهید.

در خــواست بــرای تــدریـس در آمــوزشگاه مــا

برای تبدیل شدن به یک مدرس شما باید دارای چندین فاکتور باشید. که تمام این فاکتورها کاملاً به خود یک فرد بستگی دارد. اولین فاکتور وجود اعتماد به نفس هست یعنی یک شخص در وجود خود چنین قابلیتی را احساس کند که می تواند یک علم و یک موضوع خاصی را به مخاطب خود انتقال دهد. به طوری که خود شخص آنطوری که از آن علم خاص آگاه هست بتواند آن علم را به صورت مناسب به دانشجوی طرف مقابل خود انتقال دهد. پس دومین فاکتور نحوه بیان و انتقال یک علم می باشد تا طرف مخاطب ما احساس کند که جذب موضوع شده است و ایشان را منزجر نکند. فاکتور بعدی داشتن علم قابل قبول و قابل ارزه می باشد. به طوری که شخص ارائه دهنده بتواند مخاطبان خود را جذب کند مثلاً اگر شما در علوم کامپیوتری و یا در شاخه های مختلفی تخصص خاصی را دارید و می دانید که با ارائه آموزش های مناسب نیاز جامعه را با آن برطرف خواهید کرد، در این صورت شما فاکتور داشتن دانش مناسب را دارید. فاکتور بعدی به روز بودن ( Update ) هست، به طوری که با یک بار آموزش یک موضوع خاص آن را رها نکرده و به صورت مستمر آن علم خاص را به روز نگه دارید. فاکتورهای دیگری همچون صدای خوب و تکنیک بیان و روش تدریس و ده ها فاکتور دیگر در ارائه یک تدریس خوب و کاربر پسند موثر می باشد.

اگر فقط ۳ فاکتور بیان شده در بالا را دارید پس منتظر چی هستید؟ همین الان برای مربیگری آنلاین اقدام کنید تا هم جامعه از علم شما بهره مند شوند و هم بتوانید از این روش یک درآمد اضافی برای خود کسب کنید. حتی شاید این کار برای شما یک کار دائمی شود؟
آموزشگاه ما برای جذب یک مربی شرایط و قوانین مشخصی را ارائه میدهد. تا در آینده هم شما مربی محترم و هم آموزشگاه ما به مشکل بر نخورده و بتوانیم همکاری مستمر و پایداری را داشته باشیم.
۱- مربی باید بالای ۲۲ سال سن داشته باشد.
۲- حد المکان درس ارائه شده در وب سایت ما موجود نباشد و یا مشابه آن کم باشد.
۳- مربی باید حتماً در وب سایت ما ثبت نام کرده باشد.
۴- تحصیلات دانشگاهی در اولویت بالای قرار دارند.
۵- بعد از ثبت نام و ارائه نمونه تدریس این آموزشگاه هست که تشخیص همکاری را خواهد داد.
۶- شرایط پذیرش یک مدرس بستگی به فاکتورهای زیادی دارد که فقط تشخیص آن بر عهده آموزشگاه می باشد.
۷- آموزشگاه هیچ تضمینی بر فروش و سود دهی بر تدریس شما نمی دهد. این بر عهده مخاطبین ما هست که آیا یک درس را انتخاب و خریداری بکنند یا نه.
۸- ارائه محتوای غیر اخلاقی و نامناسب به هیچ وجه مورد قبول نخواهد بود.
۹- موضوعات ارائه شده باید در چهارچوب قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران باشد.
۱۰- حدالمکان از نمایش چهره و تدریس رو در رو جلوی دوربین بکاهید و بیشتر در عمل یک موضوع را تدریس کنید.
۱۱- از مدرسین خانم درخواست می شود که مطابق با قوانین و مقررات کشور ایران عمل کرده و از پوشش مناسب اداری استفاده نمایند.
شرایط و مقررات تولید یک محتوا در وب سایت ما مثل ساخت یک خانه دارای نقشه راه و معیارهای خاصی هست که به صورت خلاصه به بعضی از آنها اشاره می کنیم. البته بعد از ثبت نام ما خود برای تولید محتوای آموزشی به شما کمک خواهیم کرد.
۱- یک درس خاص اگر به حد کافی پیچیده باشد باید آن درس در مقطع های جداکانه تدریس شود ( مقدماتی، متوسط و پیشرفته )
۲- هر مقطع خود باید به جلسات با طول مدت تدریس کوتاه تقصیم شده باشد. مثلا حداکثر ۳۰ دقیقه برای هر جلسه.
۳- هر مقطع نیاز به پیش گفتار و مقدمه دارد.
۴- هر درس نیاز به جزوه و مطالب نوشتاری دارد برای مثال آموزش درس ( Microsoft Word ) در مقطع مقدماتی که شامل ۲۰ جلسه هست که هم شامل جزوات نوشتاری تایپ شده هست که به صورت ( PDF & Docx ) خواهند بود و هم برای هر جلسه مربی محترم باید آن نرم افزار را آموزش دهد و به صورت تدوین نشده ذخیره کند. با کیفیت FullHD ... هر مطلب ارائه شده اگر دارای فایلهای تمرین هستند آنها را نیز باید کنار آن درس به صورت فایل ( Zip ) در اختیار دانشجویان قرار دهید.
۵- بعد از اتمام کار ضبط و تهیه محتوا آموزشگاه فایلهای تصویری شما را ویرایش و تدوین می کند و با آرم و استاندارد آموزشگاه در پروفایل مربیگری شما قرار خواهد داد.
۶- نوع تدریس و تولید محتوای آموزشی به شکلی باید باشد که در آینده جا برای ارتقاع آن باشد.
۷- ...

قبل از ارسال درخواست حتما از ثبت نام خود اطمینان یابید